Menu

Novinky z našeho bistra

Fotografie jídla

GOOD FRANCE MENU /4 chody/

Šneci na petrželkovém másle, řepná brioška, klíčky

***

Vichyssiose s uzeným pstruhem

***

Křepelka, foie gras, karotkové pyré, perník a ostružina

***

Tarte tatin

Cena: 650 Kč/os.
-------------------------

21. března se 5.000 kuchařů na pěti kontinentech zavázalo k vaření pro planetu, včetně našÍ restaurace Bistro Piano

Bude to ukázka kuchyně, která je pevně zakořeněna ve své době a je citlivá na potřeby dneška: respektování naší planety a zdravého stravování.

Těšíme se na Vás!

Kdy: čtvrtek 21. března  • 
Rezervujte si stůl

Fotografie jídla

PÁTEČNÍ SLADKÉ PŘEKVAPENÍ PRO DÁMY K MEZINÁRODNÍMU DNU ŽEN

Všechny dámy zítra srdečně zveme na odpolední siestu do našeho Bistra. Připravili jsme si pro Vás speciální nabídku v čase od 14 do 17 hodin. Ke každé kávě Vás čeká sladké překvapení.

Těšíme se na Vás, Vaše Bistro Piano

Kdy: pátek 8. března  • 
Akce již proběhla

Fotografie jídla

Příjemná atmosféra a výjimečná kuchyně pro vaši rodinnou oslavu či firemní večírek

Skvělé jídlo, dobré pití a příjemnou atmosféru jistě ocení každý host. Oběd uprostřed hektického dne může být příjemnou zastávkou, kdy načerpáte síly a zlepšíte náladu rozhovorem s přáteli nebo kolegy. Lehká večeře může být i příjemnou tečkou na konci dne nebo začátkem romantického večera ve dvou. Bistro Piano nabízí výjimečné menu i pohodové zázemí pro jakoukoli příležitost. Představuje nové receptury a snaží se své hosty neustále překvapovat. Není jen místem, kde se dobře najíte. Je především prostorem pro příjemná setkání.


RODINNÉ OSLAVY

Bistro Piano je vítanou zastávkou uprostřed dne, může být také optimálním řešením oslav nebo rodinných setkání. Důležité momenty můžete v klidu sdílet se svými blízkými. Vyhněte se nadbytečnému stresu, náročným nákupům a hodinám strávených přípravou pohoštění. Svou společnost můžete uvítat v našich prostorách. Postaráme se o veškerou organizaci za vás. Připravíme menu přesně podle vašich přání. Dáme hostům na výběr z jídelního lístku nebo sestavíme menu z vybraných specialit. Profesionální obsluha a krásné prostředí umocní slavnostní atmosféru. Nemusíte se bát o dostatečně reprezentativní pohoštění ve vašem soukromém bytě. Vaši hosté ocení originální přístup a větší pohodlí, které upravený interiér restaurace samozřejmě nabízí.


FIREMNÍ VEČÍRKY

Prostory Bistro Piano jsou k dispozici i vaší firmě. Důležitá obchodní jednání získají vyšší úroveň. V reprezentativních prostorách a s plnou profesionální obsluhou můžete udělat dojem na obchodního partnera a upozornit na váš vytříbený vkus i smysl pro detaily. Večírky a setkání se společenským charakterem proběhnou v naší režii k vaší maximální spokojenosti.
České Budějovice jako jihočeská metropole nabízí řadu možností pro příjemné posezení s přáteli nebo rodinou. Bistro Piano se však zařazuje mezi restaurace, které nabízí služby a kvalitu kuchyně nad běžný rámec. S pečlivostí vybíráme suroviny od kvalitních zdrojů, menu často obměňujeme a místo obvyklých omáček a receptů české kuchyně zařazujeme výjimečné pokrmy z celého světa. Příjemně vás překvapíme pestrostí chutí a vůní, profesionalitou služeb i krásně řešeným interiérem.

Děkujeme, příští newsletter již najdete ve svém e-mailu.

Mějte a vždy po ruce. Zasílání můžete kdykoliv zrušit.

Mrzí nás to, ale registrace se nezdařila. Buď e-mail není správně napsaný, nebo je již zaregistrovaný. Zkontrolujte prosím adresu a zkuste to znovu.

Přijďte ochutnat

Nyní už víte vše, co potřebujete vědět, abyste nás přišli návštívit.

Navštivte také naší restauraci Bistro Magdalene.