Menu

Večírky, oslavy a větší společnost

Bistro Piano přizpůsobilo služby na míru hostům. Polední menu nabízí praktickou variantu, kdy si můžete na chvíli odpočinout od spěchu a vychutnat si kvalitní jídlo. Nemusíte se ale bát dlouhého čekání ani náročné přípravy. Polední menu vám představí polévku a výběr z pěti jídel. Bonusem jsou dvě jídla ze stálé nabídky, která oživí běžně podávané menu. Pozdější čas je vyhrazený pro klidnější a delší stolování. Vybírat à la carte můžete z mnoha chutných a pestrých jídel.

Naší restauraci si jistě oblíbíte a využít naše služby můžete i při slavnostní příležitosti. Oslavy narozenin, výročí nebo svatby nemusíte složitě řešit. Zajistíme pro vás vše potřebné a postaráme se o nezapomenutelnou atmosféru. Připravíme pro vás i vaše hosty skvělé jídlo, nabídneme alkoholické i nealkoholické nápoje. Z nabídky pro vás můžeme připravit delikatesy české i mezinárodní kuchyně. Vyvážené menu plně vyhoví i náročným hostům. Pochutnat si můžete na hovězím i vepřovém mase, drůbeži, speciální místo je vyhrazené i pokrmům z ryb. Nezapomínáme na vynikající recepty pro vegetariány nebo jídla, která respektují alternativní přístup. Lahodné dezerty a vynikající káva budou dokonalou tečkou.

Vyhradíme pro vás příjemný prostor, který přizpůsobíme počtu hostů i vašim konkrétním potřebám. Malé společnosti můžeme rezervovat klidnou část restaurace, která vám dopřeje soukromí. Velkým společnostem dáme k dispozici prostory celé. Vytvoříme pro vás příjemné zázemí pro společné stolování i zábavu. Nejmenším zajistíme upravené místo s jídelní židličkou tak, abychom umožnili příjemnou zábavu i rodičům.

Bistro Piano zapůsobí na vás i na vaší společnost jako oáza klidu a splněných přání. Ochotná obsluha vám doporučí z menu kombinace jídel a pití, která vás nadchnou. Pomůžeme vám udělat ten nejlepší dojem na celou společnost a slavnostnímu okamžiku dodáme eleganci a jiskru.

Oslavte významné události u nás

Sdělte nám podrobnosti o svých představách a my Vám sneseme modré z nebe.

Navštivte také naší restauraci Bistro Magdalene nebo naši kavárnu s vinárnou Esence Café.